Oferta

Przedszkole "Daszek" jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 ÷ 17:00 przez cały rok kalendarzowy (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).  Istnieje możliwość pozostawienia swojego dziecka w przedszkolu od godziny 17:00 ÷ 19:30 za dodatkową opłatą.

przedszkole daszek, przedszkole lublin, Przedszkole Niepubliczne lublin, przedszkole Kalina, przedszkole Kalinowszczyzna, przedszkole z parkingiem, przedszkole Daszyńskiego, www.przedszkole-daszek.pl, najlepsze przedszkole w Lublinie, dobre przedszkole lublin, Oferta cenowa

Wpisowe:
300,00 zł - jest to jednorazowa, bezzwrotna opłata wpłacana po wypełnieniu karty zgłoszeniowej, jej uiszczenie gwarantuje rezerwację miejsca w przedszkolu. Opłata ta jest wykorzystywana na wyprawkę plastyczną na cały rok szkolny.

Czesne:
360,00 zł – za jedno dziecko opłacane do 5 każdego miesiąca.
550,00 zł – za dwoje dzieci opłacane do 5 każdego miesiąca.

Przedszkole zapewnia realizację podstawy programowej, pełny pakiet zajęć ogólnych, pakiet zajęć specjalistycznych - zajęcia dydaktyczno - terapeutyczne, oraz:

• język angielski
  • religia (dla chętnych)
  • lekcje tańca
  • warsztaty rytmiczno - wokalne
  • zajęcia z rytmiki
  • zajęcia z kynologii
  • gimnastykę ogólnorozwojową
  • naukę dobrych manier
  • warsztaty kulinarne i zdrowego żywienia
  • warsztaty małych naukowców
  • zajęcia przyrodniczo - ekologiczne